Pozemky

Jihozápadně orientované pozemky v mírně svažitém terénu jsou součástí nové rezidentní zástavby navržené Ing. Arch. Petrem Kaslem na okraji přírodního parku okolí Okoře a Budče. V klidné lokalitě přímo na okraji lesa, díky kterému nehrozí v okolí další zástavba a vytváří dostatečné soukromí a klid. 

Všechny pozemky mají vybudovanou  potřebnou infrastrukturu a jsou připraveny k napojení. Pro pozemky bude vybudována asfaltová komunikace včetně přilehlého chodníku a veřejného osvětlení.

K pozemkům č. 7, 6, 5 bude zpracovaná projektová dokumentace se stavebním povolením na částečně zapuštěné  domy Typ B. Pro pozemek č. 8 na konci slepé ulice je určen dvoupodlažní prostorný dům Typ A uzavírající celou lokalitu.  Krajní pozemky č. 4, 3, 2, 1 jsou připraveny pro individuální řešení projektů reflektující celkový ráz rezidentního bydlení.

*více informací o pozemcích po rozkliknutí

Chci rezervovat pozemek
Ochrana osobních údajů
Mapa pozemků
xPozemek č. 4Rezervováno

Cena: 2 600 000,-

Výměra: 800m2

Parcelní číslo 495/8

Uvedená cena bez DPH je za pozemek, bez domu. 

Pro tento pozemek jsme pro Vás připravili dům typ C, který můžeme upravit Vašim představám nebo zde můžete využít vastní projekt reflektující celkový ráz rezidentního bydlení.

Dotaz
Rezervovat