Domy

TYP A

Koncept dvoupodlažního rodinného domu do tvaru písmene L s dispozicí 6+kk uzavírá zahradu před okolím a vytváří soukroumou zahradu s výhledem do vyšší zeleně. Smyslem řešení je maximální orientace obytných prostorů k jihu nebo západu. Přízemí je hlavním obytným prostorem, který tvoří obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a terasou. Dále zde nalezneme wellness, technické zázemí a prostornou garáž pro dvě vozidla. V druhém podlaží se nachází několik soukromých pokojů pro obyvatele domu, koupelny a ložnice se šatnou.

TYP B

Nadstandardní dvoupodlažní dům částečně zapuštěný do svahu s dispozicí 5+kk a terasou, nabízí prostorné místnosti orientované na jižní stranu směrem do zahrady. V nadzemním podlaží se nachází promyšlená hlavní obytná zóna s pokoji, ložnicí se svou vlastní koupelnou a šatnou, kuchyně a obývací pokoj spojený s jídelnou, kterým dominuje prostorný krb. V podzemním podlaží domu naleznete technické zázemí a garáž pro dvě vozidla. Vedle garáže je možné zaparkovat také na dvou parkovacích stáních před domem.

TYP C

Nově jsme pro Vás připravili na pozemky 1 až 4 možnost využít náš návrh projektu na rodinný dům typ C, který můžeme upravit přímo Vašim potřebám do stavebního řízení. Prvotní návrh naleznete na skicách níže. 

Jedná se o prostorný dvoupodlažní dům o obytné ploše 130m2. V přízemí  se nachází prostorný obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní. Nalezneme zde i technickou místnot a venkovní stání pro vozidla. Druhé nadzemní podlaží je určeno pro 2 ložnice se šatnou, pokoj, koupelnu a samostatné WC. 

*Veškeré domy je možné upravit přímo Vašim potřebám